מחשוב ענן

מחשוב ענן

מחשוב ענן מעניק לארגון גמישות מרבית בכל הנוגע להתקנת תוכנות, גיבויים, שימוש באפליקציות (כמו GOOGLE APPS) ופתרונות אבטחה מתקדמים לרשת. בין שירותי מחשוב הענן המובילים שלנו תוכלו למצוא את השירותים הבאים:

מחשוב ענן

בין השירותים הנפוצים לעסקים, תמצאו את השירותים הבאים:

שרתים וירטואליים

אנו מעניקים שירותים הן של הקמה מאפס והן של תחזוקת שרתים HYPER-V ו VMWARE, תוך יצירת פתרונות גיבוי ורפליקציה לארגונים רבים. היתרונות של שרתים אלה הוא זמן שחזור קצר מאד במקרה של תקלה, ויצירה של שרת אחיד הניתן לשימוש מכל מקום בארגון. שרתים וירטואליים מאפשרים הן ניצול מיטבי של מקום האחסון והן חיסכון ברכישת חומרה מיותרת.

שירותי מחשוב ענן

אנו מעניקים שירותי מחשוב ענן לעסקים קטנים כגדולים. בין השירותים הללו ניתן למנות: הקמת מערך שרתים עם תחנות הקצה איפיון והקמת תחנות Terminal Server, שירותי מחשוב ענן הכוללים התקנה של כל החומרה והתוכנה הדרושים לתפעול יום יומי של השרת. פתרונות מחשוב ענן מסוגלים לחסוך בתוך ימים ספורים סכום כספי ניכר לארגון, ולאפשר גמישות מקסימלית בהתאם למספר העובדים בחברה ולצרכים המשתנים בה. כדי לעשות זאת, חשוב להמיר את פתרונות המחשוב המקומיים הקיימים כיום לשירותי ענן מתקדמים.

Office 365

כל חברה משתמשת בשירותים השונים של תוכנת אופיס של מיקרוסופט. כיום, ניתן להעביר את כל השירותים הללו לרשת האינטרנט, ולשלם על רישיונות בלבד ללא התקנת תוכנה או עדכונים. שירות Office 365 כולל את התוכנות הבסיסיות כמו וורד ואקסל, וכן ממשקים מתקדמים יותר כמו Share Point לשיתוף קבצים, One Drive, יומנים ארגוניים הניתנים לשיתוף, אפשרות לניהול צוות עם Office Team ואפשרויות נוספות. אנו מספקים תמיכה לכל פתרונות אופיס 365. קיימים רשיונות פרטיים, אך עבור המשרד חשוב להתאים אופיס 365 לעסקים הכולל מאפיינים מתקדמים יותר. אופיס 365 מאפשר גם לנהל אנשי קשר ארגוניים משותפים ולעדכן אותם לכל הארגון בלחיצת כפתור. כמובן, שאת פתרונות הענן אפשר גם לשתף עם התקנת אופיס מקומי על כל עמדה, כדי להשתמש בתוכנות גם כאשר המחשב אינו מחובר לרשת.

גיבוי בענן

התוכנות שלכם בענן, אך מה לגבי הקבצים שנמצאים על המחשב? אנו מעניקים שירותי גיבוי בענן באמצעות מספר טופולוגיות, יוצרים גיבוי בענן לעסקים באופן אינקרמנטלי. גיבוי בענן בשיטה זו מבוסס על ההבדל בין המידע שהיה בגיבוי קודם לכן, לבין המידע החדש. והוספה של המידע החדש, וכן הסרה של המידע הלא רלוונטי שהשתנה. ההפרשים בין הגרסאות נשמרים בצורה שניתן יהיה לשוב בקלות לגרסאות קודמות ולשחזרן, מבלי לאבד אף שבריר מידע אחד. כל המידע המגובה מאוחסן בדרגת האבטחה הגבוהה ביותר. היתרון של אבטחה זו הוא בשמירה על המידע יקר הערך מפני ריגול עסקי או ניסיון מקוון לפגוע בקניין רוחני דיגיטלי של הארגון.

לסיכום, באמצעות כל אחד משירותי המחשוב בעסק, תוכלו לעבוד באופן שוטף וביעילות מרבית. השקיעו את המשאב היקר ביותר בארגון – הזמן שלכם, בפעילות עסקית, במקום בפתרון תקלות טכניות. כולנו כאן באל-אורו מחשבים, תמיד לשירותכם!

Google Apps

בשנים האחרונות חברת גוגל השיקה מערך שלם של אפליקציות מקוונות המיועדות לניהול הפעילות העסקית ברמת הארגון וברמת העסק. אנו מסייעים בהטמעת פלטפורמה זו המכונה “גוגל אפס”. כל המידע נשמר על גבי שירות האחסון גוגל דרייב, והפגישות מתועדות על גבי יומנים ארגוניים משותפים. נוסף על כך, Google Apps מאפשרת לשמור על רשימת אנשי קשר ארגונית המתעדכנת בלחיצת כפתור אחת לכל הארגון. כל המידע ניתן לגישה על פי הרשאות המבוססת על חשבונות גוגל קיימים. נוסף על כך, אנו מטפלים גם בהעברה של תיבות הדואר מתוכנות קיימות למערך הגוגל אפס, תוך שמירה על התוכן הקיים בהן. חשוב לבצע את התהליך באופן מקצועי כדי לא לאבד מידע יקר ערך בתהליך המעבר לענן.