תשתיות תקשורת

תשתיות תקשורת

אנו מתמחים בהקמה של מגוון תשתיות תקשורת, מרכזיות טלפוניה ופתרונות אלחוט. תוכלו למצוא אצלנו את השירותים הבאים:

תשתיות תקשורת

בין השירותים הנפוצים לעסקים, תמצאו את השירותים הבאים:

הקמת תשתיות תקשורת

הקמת תשתיות תקשורת אמינות, מבטיחה פעולה רציפה של העסק. אנו מתקינים נקודות רשת וכן טלפון CAT 7. חיווט כבל רשת חייב להיעשות לאחר תכנון מדויק של פרישת הרשת בעסק, ולאחר מכן כל חיבור כבל רשת לעמדות הקצה. אנו סוללים את הכבלים גם בין מספר ארונות תקשורת שונים וממפים את החיווט הקיים, כדי לחסוך בעלויות.

תחזוקת תשתיות תקשורת

אם יש לכם תשתית תקשורת קיימת, נוכל לדאוג לתחזוקה ולתיקון השוטף שלה. לעיתים יש קונפליקטים בין מספר כתובות IP הגורמים לניתוקים חוזרים ונשנים או מקצבים שונים. במסגרת שירותינו אנו מעניקים תחזוקת תשתיות תקשורת קווית ואלחוטית הן במשרד בודד והן בארגון בעל רשת של משרדים הפרושה במקומות שונים.

פתרונות אלחוט

כאשר מתכננים את הרשת חשוב להבדיל בין עורכים במשרד או בעסק לבין עובדים קבועים. במסגרת שירותינו אנו מתמחים בפרויקטים של תכנון ופריסת רשת אלחוטית, הוספת אנטנות לריבוי משתמשים וחיבור אלחוטי הפועל בין בניינים ואגפים שונים בהתאם לתקני האבטחה המחמירים ביותר. כל זאת, תוך התחשבות במהירות הגלישה המרבית לכלל המשתמשים.

מרכזיות טלפוניה

לב העסק הוא המרכזייה הטלפונית, המאפשרת תקשורת בין הארגון למספרים חיצוניים וכן בתוך הארגון. אנו מבצעים התקנת מרכזיות חדשות, תחזוקת מרכזיות קיימות וכן מוסיפים שלוחות ונתבי שיחה שונים. אנו משווקים מגוון סוגים של מרכזיות טלפוניה ומסייעים לכם לבחור את המוצר המתאים ביותר לעסק. כל אחד מהפתרונות שלנו מתאים לעסק בצורה מושלמת על פי מספר החדרים במשרד, מספר העובדים והאיפיון המדויק שאנו מבצעים לפני ההתקנה.

ארונות תקשורת

חדרי השרתים הם חלק בלתי נפרד ממשרדים גדולים ובינוניים. הטמפרטורה בהם משמעותית מאד, ולכן אנו מבצעים בדיקות של התחממות, מוסיפים חיווט נוסף לחדר במידת הצורך ומסדרים מחדש את הארונות הקיימים. אם יש להוסיף ארונות תקשורת נוכל להתאים אותם בצורה אופטימלית לחלל, תוך תכנון מיטבי של פתרונות הקירור לאחר הוספת הארונות החדשים.

מצלמות אבטחה

שירות חשוב שאנו מעניקים הן למתחם משרדי והן למתחם ביתי הוא התקנת מצלמות אבטחה. אנו מקימים את התשתית כולה ובכל תוספת מצלמות אבטחה לעסק או מצלמות אבטחה לבית אנו דואגים לאפשרות צפייה מרחוק. ניתן לבחור מצלמות אבטחה אלחוטיות חיצוניות שיהיו בעלות חיווט נסתר. השירות כולל את תכנון פתרון האבטחה, ולאחר מכן התקנת מצלמות אבטחה בהתאמה לצרכים שלכם ולכמות הנקודות שבהן תרצו לצפות 24/7.

בקרות כניסה

חלק חשוב משמירה על מתחם הארגון קשור ליצירת מנגנון אוטומטי לכניסה למורשים בלבד. הדבר מתבצע באמצעות בקרות כניסה. אנו מתקינים תשתיות מעודכנות המבוססות על המערכות המתקדמות בשוק בתחום זה. בנוסף, ניתן גם להזמין התקנת קודנים ואינטרקומים. לאחרונה, חברות רבות החלו להוסיף תגי קרבה אשר משמשים את העובדים  במהלך כניסה ויציאה מהעסק, במהלכם התג תלוי על המכנסיים או החולצה. תגים אלה מאפשרים להיכנס ללא הזנת קוד. פתרון חדשני נוסף הוא מנעולים חשמליים או מגנטים המאפשרים כניסה חד־ פעמית לפי קוד או מערך הזדהות קבוע.

ייעוץ ותכנון תקשורת

כבר לפני בניית מתחם משרדים חדש, ניתן לתכנן את התשתיות שיותקנו בו. אנו מעניקים שירות יעוץ ותיכנון תקשורת בהתבסס על הדרישות והצרכים הייחודיים של כל לקוח ולקוח במטרה להתאים פתרון לו פתרון מושלם. כל אחד מפתרונות התקשורת שלנו יתאים לגודל המשרד ומספר העובדים בו, תוך הוספת פתרונות טלפוניה, חדרי ישיבות מקוונים, פתרונות אבטחה, רשתות קוויות ואלחוטיות ופתרונות נוספים.

לסיכום, באמצעות כל אחד משירותי המחשוב בעסק, תוכלו לעבוד באופן שוטף וביעילות מרבית. השקיעו את המשאב היקר ביותר בארגון – הזמן שלכם, בפעילות עסקית, במקום בפתרון תקלות טכניות. כולנו כאן באל-אורו מחשבים, תמיד לשירותכם!

שירות מקצה לקצה

בין שירותי תשתיות התקשורת של אל-אורו: הקמה ותחוקה של תשתיות תקשורת הכוללות סלילת כבלים בין ארונות תקשורת ומיפוי חיווט קיים לחסכון בעלויות וכמו כן גם תיקון שוטף, אנו מציעים גם פתרונות אחלוט, מרכזיות טלפוניה, ארונות תקשורת, מצלמות אבטחה, בקרות כניסה, ייעוץ ותכנון תקשורת.