פתרונות ארגוניים

פתרונות ארגוניים

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות המתאימים לניהול כל עסק, מקטן ועד גדול לרבות:

שירותי מחשוב לעסקים

בין השירותים הנפוצים לעסקים, תמצאו את השירותים הבאים:

בקרות כניסה

בקרות כניסה לעסק מהוות את שכבת ההגנה הראשונה בפני חדירה לא מורשית לשטח המשרדים והחנייה הפרטית. כיום, אפשר להגדיר תגי כניסה מיוחדים הפועלים לא רק על בסיס הרשאה לאדם לאורך היום כולו, אלא גם הרשאות המבוססות על שעות כניסה בהתאם למשמרות קבועות מראש. אנו משווקים מגוון פתרונות בקרת כניסה. ניתן להשתמש במערכות כמו תגי קרבה, התלויים על הבגד ואינם מחייבים שימוש ידני בכרטיס. אפשרויות מתקדמות נוספות הן קורא ביומטרי או קורא רשתיות המבוססים על נתונים פיזיולוגיים שאינם ניתנים לשכפול.

שעוני נוכחות

אנו מציעים מגוון רחב של פתרונות לתיעוד שעות העבודה של העובדים, הן בארגון עצמו והן בעבודה מרוחקת מהבית או מביתו של לקוח המקבל שירות מהחברה. ניתן להתקין שעון נוכחות ידני, להחתים כרטיס בשעון דיגיטלי, להגדיר שעון נוכחות אוטומטי המבוסס על קליטת בקרת הכניסה לארגון וכן להשתמש באפליקציה ייעודית. בכל החתמת שעון נוכחות עובדים ניתן לסנכרן את השעות שתועדו באמצעות יישומון לטלפון חכם שנתוניו מרוכזים בתוכנה המפיקה דוחות למחלקת הנהלת החשבונות.

מערכות אינטרקום

אנו משווקים מגוון רחב של מערכות אינטרקום המעבירות הן מסרי אודיו והן מסרים באמצעות וידאו. אינטרקום עם מסך המחובר למצלמה אינטגרלית מעניק הגנה מקסימלית לחברה וחוסך התניידות מיותרת כדי לפתוח את הדלת. כיום, ניתן להתקין אינטרקום אלחוטי המחובר לאינטרנט, אינטרקום קווי המחובר למרכזיות הטלפון בארגון וכן מערכות המבוססות על רשת האינטרנט למענה מחוץ למשרדים מכל מקום בעולם. מערכות אלה מאפשרות תקשורת בתוך החברה בין העובדים המתניידים במשרדים, ותקשורת עם לקוחות המגיעים למקום ומחפשים את המחלקה הנכונה. מערכות אלה מאפשרות להגדיר אזורים הפתוחים לכל עובד, וכן אזורים בארגון אליהם אפשר להיכנס רק לאחר הזדהות בווידאו.

פתרונות תקשורת אלחוטית

תוכלו למצוא אצלנו את כל הפתרונות הקשורים לגלישה אלחוטית מהירה, במקצבים שמתאימים למספר גדול של משתמשים. אנו משווקים פתרונות תקשורת אלחוטית המאפשרת חלוקה למשרדים שונים, מחלקות שונות וכן הפרדה בין קבוצות משתמשים שונות. בכל התקנה אנו מבצעים אפיון מדויק של צרכי החברה, ומתאימים פתרונות חומרה ותוכנה לגודל הארגון ולצרכיו. אנו  משווקים מרכזיות מתקדמות, יוצרים את הנקודות הרצויות בארגון ומגדירים את השרתים כדי לשמור על חיבור אלחוטי רציף ואמין. מלבד זאת, אנו דואגים לאבטחת הרשת במטרה למנוע זליגה של מידע לגורמים חיצוניים.

העברת מערכי מחשוב

אם אתם עוברים משרדים או מתרחבים, אנו מסייעים בהעברה של כל מערך התקשורת והמחשוב ממיקום אחד לאחר, תוך שמירה על הציוד הקיים ברשותכם והוספת הציוד הדרוש בלבד. העברת מערכי מחשוב קיימים, במקום רכישה של מערכי מחשוב חדשים מאפשר לארגון להתנהל ביעילות, לחסוך משאבים ולהמשיך לעבוד עם הציוד המוכר מהמשרד הקודם. בכל מעבר אנו מנתקים את הציוד בזהירות רבה כדי שתוכלו להמשיך להשתמש בו בצורה מיידית.

הקמת מערכי מחשוב

אנו מעניקים שירותי הקמת מערכי מחשוב לארגונים חדשים וקיימים, תוך הגדרת שרת אחד או יותר. לאחר מכן, אנו מטמיעים את ציוד הקצה בהתאם לכמות העובדים בעסק כיום, תוך חשיבה על פתרונות מודולריים שיתאימו גם לפעילות העסק בעתיד. פעילות תקינה של מערכות המחשוב בעסק מבטיחה עבודה רציפה, ללא תקלות ונפילות העלולות לגרום לאובדן של מידע חשוב ולבזבוז זמן ומשאבים. כאשר מתכננים נכון כבר מהיום הראשון את מערכות המחשב בעסק, חוסכים משאבים ומאפשרים לעובדים לעסוק במשימות היומיומיות במקום בפתרונות של בעיות טכניות.

לסיכום, באמצעות כל אחד משירותי המחשוב בעסק, תוכלו לעבוד באופן שוטף וביעילות מרבית. השקיעו את המשאב היקר ביותר בארגון – הזמן שלכם, בפעילות עסקית, במקום בפתרון תקלות טכניות. כולנו כאן באל-אורו מחשבים, תמיד לשירותכם!

לורם איפסום מחשבים

לורם איפסום מחשביםלורם איפסום מחשביםלורם איפסום מחשביםלורם איפסום מחשביםלורם איפסום מחשביםלורם איפסום מחשביםלורם איפסום מחשביםלורם איפסום מחשביםלורם איפסום מחשביםלורם איפסום מחשביםלורם איפסום מחשביםלורם איפסום מחשביםלורם איפסום מחשביםלורם איפסום מחשביםלורם איפסום מחשבים